Ugrás a fő tartalomra

9024 Győr, Nádor tér 4.


+3696203361

Széchenyi 2020

Hírek


2023. aug. 3.
Győri SZC
 • szakképzés
 • önkétesség
 • segítségnyújtás

Fontos a másokat támogató, önkéntes munka

Óvodai kerítés felújításában vettek részt a Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakképző Iskola kollégái és tanulói.

Fontos a másokat támogató, önkéntes munka

A nyár folyamán is szerszámokat ragadtak a Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakképző Iskola kollégái és tanulói, hogy egy jó ügy mellé állhassanak. Részt vettek a Ménfőcsanaki Óvoda kerítésének felújításában, melyet az óvodavezető az alábbi sorokkal köszönt meg:

A Ménfőcsanaki Óvoda dolgozói, óvodásai és szülei nevében szeretném megköszönni a Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakképző Iskola kollégáinak és tanulóinak a segítségét óvodánk kerítésének felújításában.
Tavasszal kerestem meg Önt, azzal a kéréssel, hogy segítséget kérjek a fakerítésünk elemeinek csiszolásában, festésében. Az alapanyag rendelkezésre állt, de szakember hiánya miatt nem tudtam a munkát szervezni.
Köszönöm, hogy Igazgató Úr megkeresésemre, lehetőséget adott az együttműködésre. Nagyra értékeljük azt a munkát, amit a diákjai és kollégái tanúsítottak az óvodaépület új arculatának megteremtése érdekében.

A közös sikert az alábbi néhány fotó szemlélteti:

GALÉRIA

Galéria

Köszönet másolat.jpg
Fotó Kollázs.jpg

Megosztás

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Érettségi utáni szakképzés a Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum iskolánkban

Érettségi utáni szakképzés a Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum iskolánkban

A Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum által meghirdetett érettségi utáni, iskolarendszerű képzések a 2022/2023. tanévre.

2022. máj. 13.
Győri SZC
Gábor László: nyáron megújítják az iskolát

Gábor László: nyáron megújítják az iskolát

A nyári szünet időszakában maguk a diákok újítják fel az iskolát és végzik el a szükséges állagmegóvó munkákat is. Ezt mondta a Győr+ Médiának a Gábor László Építő- és Faipari Szakképző Iskola igazgatója. Árvai Zsolt kiemelte, a náluk zajló, gyakorlatorientált képzést az előző tanév nagy részében nem zavarta a Covid, ennek ellenére a szeptemberben induló tanítási időszakban mindenképpen jelenléti oktatásra készülnek. A direktor úgy fogalmazott, az esetleges gázhiány miatt sem aggódnak, mert biztosított az energiaellátásuk.

2022. aug. 16.
Győr+ Média
Ingyenes képzések a Győri Szakképzési Centrum intézményeiben

Ingyenes képzések a Győri Szakképzési Centrum intézményeiben

A 2023. szeptermberében induló képzések jegyzéke

2023. júl. 21.
Győri SZC


KIMIKK
Széchenyi 2020

  • SZC logo fehér
  • Győri Szakképzési Centrum

   9024 Győr, Nádor tér 4.

  • Telefon: +3696203361

   E-mail: info@gyoriszc.hu

   OM azonosító: 203037

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/001178


  2024Győri Szakképzési Centrum