Győri Szakképzési Centrum

  • Intézményeink
  • Hírek
  • Galéria
  • Közérdekű adatok
Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Takarító - kézbesítő

Az iskola irodáinak, számítógép termének takarítása; napi szintű kézbesítés.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve

Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum

Iskola címe

9024 Győr, Bem tér 20-22.

Honlap

www.barossgyor.hu

E-mail cím

barossgyor@gmail.com

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama

Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidős

Munkavégzés helye

Feladat típusa

takarítás - kézbesítés

Bérezés

A munkabér megállapítására és a juttatásokra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, valamint a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek

8 általános; büntetlen előélet; magyar állampolgárság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

·         Fényképes önéletrajz

·         Végzettséget igazoló okirat másolata.

·         90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

·         Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésében szükséges kezeléséhez, teljes pályázati anyagának sokszorosításához, harmadik személlyel történő közléséhez.

Betölthetőség időpontja

2021. október 11.

A pályázat benyújtásának határideje

folyamatos

A pályázat elbírálásának határideje

folyamatos

levélben vagy e-mailben: barossgyor@gmail.com

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt nyújt

Bertháné Hári Gabriella igazgató 06/20/5729134