Győri Szakképzési Centrum, 9024 Győr, Nádor tér 4.

96/203-361, info@gyoriszc.hu

fb_icon_325x325

 

NÉV SZAKTERÜLET/BEOSZTÁS VEZETÉKES TELEFON MELLÉK MOBILTELEFON EMAIL CÍM
Gede Eszter Kancellár 96/203-371 30/275-7477 gede.eszter@gyoriszc.hu
Hartyándiné Frey Aranka Főigazgató 96/203-361 103 20/260-8030 frey.aranka@gyoriszc.hu
Csörgits Krisztián Szakmai főigazgató-helyettes 96/203-192 112 20/370-0671 csorgits.krisztian@gyoriszc.hu
Stangl Krisztina Gazdasági vezető 96/203-361 104 30/216-0479 stangl.krisztina@gyoriszc.hu
Sánta-Major Fanni Titkárságvezető 96/203-361 101 30/396-3175 major.fanni@gyoriszc.hu
Gresch Szilvia Titkárság 96/203-361 101 70/664-7469 gresch.szilvia@gyoriszc.hu
Ferenczi Kunigunda Belső ellenőr 96/426-201 132 ferenczi.kunigunda@gyoriszc.hu
Varga Melinda Tanügyigazgatás, szakképzés 96/203-361 103 20/357-3633 varga.melinda@gyoriszc.hu
Liktor Anna Tanügyigazgatás, szakképzés 96/203-192 112 30/347-8674 liktor.anna@gyoriszc.hu
Győrfi Lászlóné Felnőttoktatás, felnőttképzés 96/203-192 112 20/357-6365 gyorfi.katalin@gyoriszc.hu
Antal Krisztina Felnőttoktatás, felnőttképzés 96/203-192 112 70/658-3040 antal.krisztina@gyoriszc.hu
Szilasiné Bakonyi Ágnes Humánerőforrás osztályvezető 96/203-361 106 30/166-0543 szilasine.agnes@gyoriszc.hu
Barna Gáborné Humánerőforrás kontrolling, munkaügy 96/203-361 107 30/358-5949 barnane.marta@gyoriszc.hu
Ifkovics Szilárd Humánerőforrás kontrolling, munkaügy 96/203-361 107 30/358-5949 ifkovics.szilard@gyoriszc.hu
Varga-Bedők Szilvia Humánerőforrás bérgazdálkodás, bérkönyvelés 96/203-083 108 20/260-7929 vbedok.szilvia@gyoriszc.hu
Edviné Szalai Csilla Humánerőforrás bérgazdálkodás, bérkönyvelés 96/203-083 108 20/260-7929 edvine.csilla@gyoriszc.hu
Straszner Réka Humánerőforrás bérgazdálkodás, bérkönyvelés 96/203-083 108 20/260-7929 straszner.reka@gyoriszc.hu
Matvijenkó Diána Humánerőforrás bérgazdálkodás, bérkönyvelés 96/203-083 108 20/260-7929 matvijenko.diana@gyoriszc.hu
Pappné Bancsó Zsuzsanna Pénzügy és számvitel osztályvezető 96/203-361 106 30/358-5903 pappne.zsuzsanna@gyoriszc.hu
Takács Zalán Pénzügy és számvitel 96/203-083 110 20/260-7929 takacs.zalan@gyoriszc.hu
Gunics Gyöngyi Pénzügy és számvitel 96/203-083 110 20/260-7929 gunics.gyongyi@gyoriszc.hu
Imhof-Szép Anna Viktória Pénzügy és számvitel 96/203-083 110 20/260-7929 szep.viktoria@gyoriszc.hu
Nagyné Lang Henriette Pénzügy és számvitel 96/203-083 110 20/260-7929 nagyne.henriette@gyoriszc.hu
Kulisity Gáborné Pénzügy és számvitel 96/203-083 109 30/169-2011 kulisity.gaborne@gyoriszc.hu
Májné Horváth Szilvia Pénzügy és számvitel, pénztár 96/203-083 109 30/169-2011 majne.szilvia@gyoriszc.hu
Schwarczné Félhelyes Zsuzsanna Pénzügy és számvitel 96/203-083 111  30/166-0547 schwarczne.zsuzsanna@gyoriszc.hu
Simon Tímea Pénzügy és számvitel 96/203-083 111 30/166-0542 simon.timea@gyoriszc.hu
Zalkáné Szemeti Adrienn Pénzügy és számvitel 96/203-083 111  30/166-0547 zalkane.adrienn@gyoriszc.hu
Csordás Katalin Beszerzés, közbeszerzés osztályvezető 96/426-201 133 30/358-5884 csordas.kata@gyoriszc.hu
Bendesné Zsédely Erzsébet Beszerzés, közbeszerzés 96/426-201 133 30/448-8211 bendesne.erzsebet@gyoriszc.hu
Szilágyi Andrea Beszerzés, közbeszerzés 96/426-201 133 20/425-1310 szilagyi.andrea@gyoriszc.hu
Pintér-Tamasits Szabina Vagyongazdálkodás 96/519-516 131 30/358-5910 tamasits.szabina@gyoriszc.hu
Horváthné Szabó Katalin Vagyongazdálkodás 96/519-516 131 30/358-5910 horvathne.katalin@gyoriszc.hu
Visztricz Petra Működtetés 96/519-516 20/260-8232 visztricz.petra@gyoriszc.hu
Remport Éva Működtetés 96/519-516 remport.eva@gyoriszc.hu
Szlotta Attila Működtetés 96/519-516 30/169-2012 szlotta.attila@gyoriszc.hu
Körmendy Eszter Viola Pályázati referens 96/204-498 kormendy.eszter@gyoriszc.hu

 

GINOP-6.2.3-17 projektmenedzsment tagjai:

Bendéné Czuppon Bernadett Kiss Gergely
GINOP 6.2.3-17 projektmenedzser GINOP 6.2.3-17 pénzügyi menedzser
96/203-192 105-ös mellék 96/203-192 105-ös mellék
30/169-2009, 30/358-6013 30/169-2008, 30/358-6013
bendene.bernadett@gyoriszc.hu kiss.gergely@gyoriszc.hu
Enzsölné Módi Borbála Nagy Anita
GINOP 6.2.3-17 szakmai vezető GINOP 6.2.3-17 pályaorientációs referens
96/203-192 105-ös mellék 96/203-192 105-ös mellék
30/169-2010, 30/358-6013 30/169-2013, 30/358-6013
enzsolne.borbala@gyoriszc.hu nagy.anita@gyoriszc.hu
Nagy Adrienn Kausitsné Kaszás Edina
GINOP 6.2.3-17 projekt tevékenységvezető GINOP 6.2.3-17 pénzügyi vezető
30/166-0545 30/166-0544
nagy.adrienn@gyoriszc.hu kausitsne.edina@gyoriszc.hu

 

GINOP-6.1.3-17 projektmenedzsment tagjai:

Enzsölné Módi Borbála Csordás Katalin
GINOP 6.1.3-17 projektmenedzser GINOP 6.1.3-17 pénzügyi menedzser
96/203-192 105-ös mellék 96/426-201 133-as mellék
30/169-2010, 30/358-6013 30/355-5884
enzsolne.borbala@gyoriszc.hu csordas.kata@gyoriszc.hu
Nagy Adrienn Kausitsné Kaszás Edina
GINOP 6.1.3-17 projekt asszisztens GINOP 6.1.3-17 pénzügyi vezető
30/166-0545 30/166-0544, 96/204-498
nagy.adrienn@gyoriszc.hu kausitsne.edina@gyoriszc.hu

 


GINOP-5.2.5-16 projektmenedzsment tagjai:

9025 Győr, Kossuth Lajos utca 22/A.

ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLAT:

gyakornokiprogram@gyoriszc.hu

Online ügyfélszolgálatunk kérdését legkésőbb 2 munkanapon belül dolgozza fel.

Kulcsár István Varga Melinda
GINOP 5.2.5-16 projektmenedzser GINOP 5.2.5-16 pénzügyi menedzser
30/358-5983 20/357-3633
kulcsar.istvan@gyoriszc.hu varga.melinda@gyoriszc.hu


ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

Iskola neve: Győri Szakképzési Centrum
Iskola székhelye: 9024 Győr, Nádor tér 4.
OM azonosító: 203037
Felnőttképzési engedély szám: E-001285/2015
Képviseli: Gede Eszter kancellár
Ügyfélszolgálati iroda címe: Győri Szakképzési Centrum

9024 Győr, Nádor tér 4.

Telefonszám: 06-96/203-361
Ügyfélfogadás időpontjai: Hétfő:            8:00 – 12:00
Kedd:             8:00 – 12:00
Szerda:          8:00 – 12:00
Csütörtök:    12:00 – 16:00
Péntek:          8:00 – 12:00